Tijdens onze kenninsmaking (video)call bespreken wij jouw woning, jouw wensen en de huurprijs.
Wij maken jouw woningpagina compleet, plaatsen deze naast op ons platform ook op alle andere sites zoals Funda, Pararius en bij expat partners.
Kandidaat huurders kiezen een time-slot tijdens de door ons geplande bezichtiging.
Onze verhuurspecialist uit jouw regio leidt de kandidaten rond in jouw woning.
Wij doen de screening, delen de geschikte kandidaten in jouw dashboard en nemen dit samen met jou door.
Jij kiest de huurder en het contract wordt direct opgesteld en online getekend. Wij zorgen vervolgens voor de sleuteloverdracht.
Wil je dat wij voor jouw huurder het aanspreekpunt zijn voor klusjes & reparaties en de huur incasseren? Beheer doen wij ook.
Wij verhuren landelijk, maar altijd met lokale expertise van onze verhuurspecialisten in jouw stad.
Inclusief o.a.
Inclusief o.a.
Laat je gegevens achter en wij nemen binnen één werkdag vrijblijvend contact met jou op.
Verhuur je voor het eerst via Rebid? Deze maand krijg je
50% korting op fotografie, van €170, voor €85!
Nog:
Herengracht 566, Amsterdam
4,3 87 reviews
Wet en regelgeving voor verhuur is niet landelijk geregeld en verschilt per stad.
Denk hierbij aan:
– Wel/niet verhuren aan woningdelers
– Aantal huurders per woning
– Gezamenlijk inkomen per woning
– Wel/geen vergunning nodig
Wil je meer weten over de wet en regelgeving voor verhuren in jouw regio? Neem dan vrijblijvend contact met ons op.
Wij bepalen samen met jou de huurprijs voor jouw woning. Tijdens de screening stellen huurders hun gewenste maandhuur voor. Zo komt altijd de optimale huurprijs tot stand.
Op basis van de informatie van jouw woning, onze eigen lokale expertise en data (per wijk) + data van andere platformen zoals Funda en Pararius, geven wij jou advies over de huurprijs.
Samen met een van onze verhuurspecialisten stel jij een wensenlijst op voor jouw ideale huurder.
Vervolgens bereiken wij via ons eigen platform (ingevulde zoekprofielen), sites zoals Funda en Pararius, via social media en expat relocators alle woningzoekenden in de markt.
Na de bezichtigingen screenen wij alle kandidaten op motivatie, inkomen, profiel en jouw wensen.
Alle profielen worden met jou gedeeld, waarna onze verhuurspecialist samen met jou de ideale huurder selecteert.
Bij Rebid wordt 92% van de woningen binnen 14 dagen verhuurd.
Wanneer moet ik idealiter starten met verhuren?
Wij raden aan om, indien mogelijk, 6 weken voor het vrijkomen van de woning te starten met verhuren.
Heb je nog geen foto’s? Wij kunnen ook foto’s maken wanneer de huidige huurder er nog in zit.
Uiteraard is het ook mogelijk om een (bijna) leegstaande woning via Rebid te verhuren, jouw woning staat dan binnen 1 werkdag online.
Waar jouw woning aan moet voldoen om de juiste kandidaten te trekken en de optimale huurprijs te realiseren is afhankelijk van een aantal factoren.
Denk hierbij aan:
– Prijssegment
– Eisen aan type huurder
– Wel/niet verbouwen
– Wel/niet gemeubileerd of gestoffeerd
Onze verhuurspecialisten hebben veel ervaring met het adviseren in het verhuurklaar maken van een woning. Benieuwd naar de mogelijkheden voor jouw woning? Neem vrijblijvend contact met ons op.
In een verhuurcontract moet altijd goed over de volgende onderwerpen worden nagedacht. Vragen? Neem contact op en laat je vrijblijvend adviseren.
Huurperiode
Wil je een huurcontract voor bepaalde tijd (bijv. 1 of 2 jaar) of onbepaalde tijd? Dit i.v.m. huurbescherming van de huurder.
Waarborgsom
Hoeveel maanden borg wil je ontvangen?
Inkomenseis
Wil je dat een huurder een minimum inkomen heeft?
Servicekosten
Weet jij de servicekosten van jouw woning? En wil je inclusief of exclusief servicekosten verhuren?
Gestoffeerd/Gemeubileerd